(ВІДЕО) Вшанували охоронців кордону в Хмельницькому

   

Напередодні Дня прикордонника України, який відзначається 30 квітня, персонал Національної академії Держприкордонслужби України взяв участь у святкових та благодійних заходах у місті Хмельницькому.
Основною локацією Дня прикордонника в місті цьогоріч став парк імені Івана Франка. На військово-технічній виставці хмельничанам та гостям міста продемонстрували зразки спеціальної техніки, сучасного озброєння та технічних засобів охорони кордону. Традиційно, особливий захват в самих юних глядачів викликав показовий виступ службових собак.  Також учасників та гостей заходу частували стравами польової кухні.
 У святковій концертній програмі, окрім курсантів та студентів академії, взяли участь музиканти, учасники та переможці всеукраїнських та міжнародних фестивалів. Зокрема учасниця шоу “ГОЛОС” 12 сезону, засновниця сольного проекту «KATE SOUL» Катерина Коваленко, фронтмен гурту «STANZA» Андрій Журба, український рок-гурт «Чумацький шлях».
 На завершення концерту друзі-волонтери провели благодійний аукціон на підтримку підрозділів Держприкордонслужби, що виконують бойові завдання з відновлення територіальної цілісності України, зокрема і для мобільного прикордонного загону «Сталевий кордон» Гвардії Наступу.
Підтримали прикордонників і спортсмени: провели благодійні волейбольний та футбольний матчі між командами Національної академії Держприкордонслужби України та Хмельницької міської ради «Разом до перемоги!».