Вшанували пам’ять Героя України В’ячеслава Семенова

Сьогодні у Національній академії Держприкордонслужби України хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героя України капітана В’ячеслава Семенова.
У серпні 2014-го В’ячеслав Семенов у складі оперативно-бойової прикордонної комендатури Могилів-Подільського прикордонного загону відбув на схід України. Там, у складних бойових умовах, він проявив себе гідним командиром та до останнього подиху героїчно обороняв блокпост «Балу» в районі населеного пункту Дебальцеве. В цей день, 17 лютого, сім років тому мужній прикордонник зазнав смертельного поранення. В’ячеслав Семенов був у бою до останнього та завжди беріг своїх людей. Усі його підлеглі повернулися живими, а за це офіцер заплатив найдорожчим – життям.
За виняткову особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, капітану В’ячеславу Семенову було посмертно присвоєне високе звання Героя України. Також, Указом Президента України від 23 серпня 2017 року почесне ім’я Героя України В’ячеслава Семенова було присвоєно Могилів-Подільському прикордонному загону.

Вічна пам’ять і Слава Герою!