Вшанували пам’ять капітана Олександра Дзюбелюка

Сьогодні, військовослужбовці Національної академії вшанували пам’ять випускника вишу капітана Олександра Дзюбелюка, який віддав життя, захищаючи Україну від російських окупантів. Прикордонники зустрілися з батьками Героя та поклали квіти до могили офіцера.

Олександр Дзюбелюк народився 23  липня 1990 року в селищі міського типу Нова Ушиця, що на Хмельниччині. У 2011 році Олександр закінчив Національну академію Держприкордонслужби України та отримав диплом за фахом офіцера управління основними підрозділами охорони державного кордону. З початком збройної агресії росії у 2014 році на сході України капітан Дзюбелюк, зі зброєю в руках, виконував свій обов’язок – захищав  територіальну цілісність держави. Загинув Герой 27 липня 2014 року під час масованого артобстрілу пункту пропуску «Довжанський», що на Луганщині. Того дня разом з Олександром Дзюбелюком в нерівному бою полегли його побратими – прапорщик Володимир Блажко, старший сержант Віктор Соколовський та старший солдат Павло Дмитренко. Загалом по позиціях прикордонників з російської території було випущено понад 250 снарядів, проте мужні захисники не залишили займаних позицій та до останнього були вірними Українському народові.

Протягом липня 2014-го прикордонні наряди майже щодня піддавались обстрілам з боку бойовиків –  пункти пропуску «Новоазовськ» та «Довжанський», відділ прикордонної служби «Амвросіївка», пост технічного спостереження біля населеного пункту Обрив Новоазовського району, позиції підрозділу тактичного угрупування «Кордон» біля населеного пункту Зеленопілля Луганської області та вздовж всієї лінії зіткнення. Тоді загинули 26 прикордонників, ще 56 військовослужбовців отримали поранення.

З великою вдячністю та сумом у серці пам’ятатимемо їхній подвиг!

Вічна пам’ять та Слава Героям!