(ВІДЕО) Встигніть подати документи!

 

   

До вашої уваги відео-знайомство з Державним ліцеєм-інтернатом з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України!
Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України до 22 липня приймає документи для зарахування на навчання до 8, 9 та 10 класів.
Зарахування до Ліцею здійснюється на конкурсній основі за результатами вступних випробувань з урахуванням результатів медичного огляду та психологічного обстеження.
Право на участь у конкурсі для зарахування до 8 класу Ліцею мають особи, яким у рік зарахування виповнюється 13 років та які закінчили у рік вступу 7 клас закладу загальної середньої освіти.
Право на участь у конкурсі для зарахування до 9 класу Ліцею мають особи, яким у рік зарахування виповнюється 14 років та які закінчили у рік вступу 8 клас закладу загальної середньої освіти.
Право на участь у конкурсі для зарахування до 10 класу Ліцею мають особи, яким у рік зарахування для здобуття профільної середньої освіти виповнюється 15 років та які у рік вступу здобули базову середню освіту.
Документи можна надати до приймальної комісії особисто, а також надсилати поштою за адресою:
29000 м. Хмельницький, вул. Озерна, 14 Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою Державної прикордонної служби України;
або надіслати на електронну скриньку ліцею Lyceum.dpsu@ukr.net
Більше інформації про ліцей дізнайтеся з відео.
 Також нагадуємо, що при вступі до Національної академії Держприкордонслужби України для випускників військових ліцеїв діють особливі умови вступу. Детальніше  на сайті НАДПСУ у розділі «Вступнику»