Вибороли призові місця на чемпіонаті світу

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького виступили у складі збірної України на Чемпіонаті світу з універсального бою.  Чемпіонат проводився в період з 8 по 12 грудня 2021 року в місті Анталія в Туреччині.

За підсумками першості, у розділі “Light”, курсантка факультету правоохоронної діяльності Вікторія Українцева виборола перше місце у ваговій категорії до 57 кг серед дівчат. Срібло вибороли курсант цього ж факультету Данило Семеняка у ваговій категорії до 90 кг серед чоловіків та старший сержант Анастасія Галушка з факультету забезпечення оперативно-службової діяльності у ваговій категорії до 57 кг серед жінок. Також бронзу для команди виборов курсант факультету безпеки державного кордону Ілля Дзісяк.

У розділі “Classic” у ваговій категорії до 63 кг серед жінок також золото виборола курсантка Вікторія Українцева, а серед чоловіків перші місця зайняли курсанти Владислав Чорней та Ілля Дзісяк у вагових категоріях до 65 кг та до 75 кг відповідно. Старший сержант Анастасія Галушка у цьому розділі, у ваговій категорії  до 57 кг серед жінок здобула ще одне срібло.

За результатом змагань, у командному заліку збірна команда України виборола перше місце, друге місце посіла збірна команда Азербайджанської Республіки, а третє – збірна Республіки Узбекистан.

Вітаємо чемпіонів й бажаємо здобути ще більше медалей та кубків у подальшій спортивній діяльності! Нехай ваш бойовий дух ніколи не згасає!