Визначено переможців конкурсу художньої самодіяльності

В Національній академії Державної прикордонної служби України впродовж місяця тривав огляд-конкурс художньої самодіяльності серед навчальних підрозділів.

В конкурсі взяли команди від навчальних курсів всіх факультетів академії, всього понад 150 курсантів та студентів. Учасники продемонстрували блискуче виконані номери у вокальному, інструментальному, хореографічному, фольклорному, літературно-мистецькому та комедійному жанрах. Також глядачі мали змогу подивитися цікаві відеосюжети, які завчасно підготували майбутні офіцери-прикордонники.

Курсанти розповідають, що кожен учасник доклав чималих зусиль аби вразити глядачів та справити враження на суддів конкурсу. Журі своєю чергою відзначило високий виконавський рівень, артистизм та творчий підхід учасників.

За підсумком конкурсу призові місця розподілилися наступним чином:

перше місце виборов творчий колектив 2-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності;

друге місце присуджено творчому колективу 4-го навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності;

третє місце зайняв творчий колектив 1-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам за неймовірну атмосферу, чудові емоції та гарний настрій.