Визначено переможців з підтягування на перекладені та виконання комплексно-силової вправи

У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся Чемпіонат академії з підтягування на перекладені та комплексно-силової вправи. За першість у змаганнях боролися 12 збірних команд, які представляли кожен з факультетів вишу. Також, 33 курсантки продемонстрували вправність та швидкість під час виконання комплексно-силової вправи.
За результатами змагань з підтягування на перекладені командні місця розприділилися наступним чином:
І місце – команда 3 навчального курсу факультету безпеки державного кордону;
ІІ місце – команда 2 навчального курсу факультету правоохоронної діяльності;
ІІІ місце – команда 2 навчального курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності.
В особистому заліку перше місце виборов курсант 4 курсу факультету безпеки державного кордону. Друге місце посів курсант 2 курсу факультету правоохоронної діяльності. Трійку призерів закрив курсант 4 курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності.
В особистому заліку серед дівчат найвищі показники продемонструвала курсантка 1 курсу факультету безпеки державного кордону. Друге місце виборола курсантка 1 курсу факультету правоохоронної діяльності. Третє місце посіла 1 курсу факультету безпеки державного кордону.
Вітаємо переможців!