Визначили кращих знавців прав людини

Напередодні, в Національній академії підсумували результати вікторини на кращого знавця законодавства у сфері захисту прав людини.

Першість проводилась серед курсантів академії в рамках заходів  всесвітньої акції «16 днів проти насильства». Змагалися за титул кращих знавців прав людини команди усіх факультетів прикордонного вишу. Учасники ретельно готувалися: поглиблено вивчали положення міжнародних нормативно-правових актів та законодавства України  з прав людини, зокрема щодо запобігання та протидії насильству. Вікторину було проведено у три етапи, на кожному з яких курсанти виконували різні завдання та оцінювались вимогливим журі:

І етап –  знання ключових (базових) тематичних термінів і понять;

ІІ етап – перегляд тематичного відео сюжету, аналіз ситуації порушення прав людини та визначення алгоритму дій учасників;

ІІІ етап – відповіді на запитання команд-суперників.

Переможцем могла стати команда, яка пройшла всі три етапи та отримала найбільшу кількість балів за швидкість та точність відповідей на запитання. За одностайним рішенням журі перше місце зайняла команда факультету правоохоронної діяльності. Друге місце присуджено команді факультету забезпечення оперативно-службової діяльності, а третє – команді факультету безпеки державного кордону.

Вітаємо переможців та бажаємо й на далі, працюючи у команді, розвивати в собі пізнавальну активність, здатність аналізувати інформацію та приймати правильні рішення!