Взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Доцент кафедри адміністративної діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України підполковник юстиції Ольга Царенко взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Розвиток лідерського потенціалу жінок в академічному середовищі: міжнародний досвід для потреб розбудови України». Захід відбувся 11 квітня у Національному університеті біоресурсів і природокористування України, у місті Києві.
Конференція зібрала понад 300 учасників – науковців, освітян, студентів із різних регіонів України та зарубіжних країн (Великої Британії, Польщі, КНР, Пакистану, Австрії, Німеччини). Співорганізаторами заходу були Університет Редінгу (Велика Британія) та Поморський університет у Слупську (Польща).
Конференція була присвячена обговоренню та висвітленню актуальних проблеми гендеру, зокрема розвитку лідерського потенціалу жінок в академічному середовищі, зміни ролі та лідерства жінок в Україні під час війни, залучення жінок до питань управління громадами, розроблення гендерно орієнтованих програм та стратегій, міжнародного досвіду лідерства жінок для потреб розбудови України. Під час виступу на пленарному засіданні підполковник юстиції Ольга Царенко висвітлила тему «Досвід лідерства жінок-військовослужбовців Державної прикордонної служби України». У своїй доповіді прикордонниця звернула увагу на питання розвитку законодавства щодо реалізації гендерної політики у секторі безпеки та оборони, на участь жінок-прикордонниць у боротьбі з гендерно зумовленим насильством під час збройного конфлікту. У кінці виступу запропонувала продовжити наукову дискусію на V Міжнародній науково-практичної конференції «РЕАЛІЗАЦІЯ ГЕНДЕРНОЇ ПОЛІТИКИ НА СУЧАСНОМУ ЕТАПІ РОЗВИТКУ СЕКТОРУ БЕЗПЕКИ І ОБОРОНИ: СТАН, ПРОБЛЕМИ, ПЕРСПЕКТИВИ», яка відбудеться 16 травня онлайн з використанням платформи ZOOM, у Національній академії Державної прикордонної служби України.