Взяли участь у семінарі для підрозділів адміністративно-юрисдикційної діяльності

В Державній прикордонній службі України продовжується комплексна робота з адаптації законодавства України до правової системи Європейського Союзу. З цією метою на Закарпатті провели навчальний семінар для підрозділів адміністративно-юрисдикційної діяльності та тимчасового тримання органів охорони державного кордону України.
Представники Національної академії Держприкордонслужби України також взяли участь у навчальному семінарі. Правники прикордонного вишу виклали низку теоретико-прикладних положень з актуальних питань діяльності органів охорони державного кордону за напрямом адміністративної юрисдикції, організації тримання затриманих осіб та дотримання прав людини.
Власний погляд на сучасні міграційні проблеми й організацію взаємодії з національною прикордонною службою презентували учасникам заходу запрошені представники Касаційного адміністративного суду в складі Верховного Суду, Восьмого апеляційного адміністративного суду, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Спеціалізованої прокуратури у сфері оборони та Державної міграційної служби.
Учасники семінару обговорили новини законодавства, сформували єдині підходи до реалізації правозастосовних повноважень Держприкордонслужби України. Офіцери підрозділів адміністративної-юрисдикційної діяльності здобули практичний досвід роботи з ІТ-системами, що автоматизують робочі правоохоронні процеси та ознайомилися зі зразковими практиками облаштування пункту тимчасового тримання прикордонного загону.
Також, під час семінару, експерти прикордонної служби Литви провели для учасників заходу заняття, присвячене адаптації законодавства України до стандартів ЄС у сфері міграції й кордонів.