Взяли участь у тренінгу із забезпечення психологічного здоров’я жінок під час війни

Офіцери-психологи Національної академії Держприкордонслужби України взяли участь у дводенному тренінгу «Ґендерно зумовлене насильство: визначення понять та механізми реагування».
Тренінг відбувся в межах проєкту «Її сила: підтримка жінок України під час війни та відновлення» під егідою Українського Жіночого Фонду у партнерстві з громадською організацією «Ла Страда – Україна» за підтримки бюро з питань демократії, прав людини та праці (DRl) Державного департаменту США.
Протягом двох днів офіцери-психологи вивчали алгоритми вирішення питань пов’язаних із гендерно зумовленим насильством, надання підтримки постраждалим від сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом, особливості комунікації з постраждалими особами, а також розглядали стереотипи, міфи та відповідне законодавство.
По завершенню тренінгу, персонал академії набув практичного досвіду щодо психологічних аспектів попередження та вирішення проблеми, що є типовим для жінок, які постраждали від військового конфлікту. Особливу увагу було приділено проблемам, які пов’язані з гендерним та сексуальним насиллям насильством пов’язаним зі збройним конфліктом.