Взяли участь у вебінарі від ОБСЄ

Державна прикордонна служба України завжди відкрита для взаємодії та діалогу з громадськістю, експертною спільнотою. В рамках дії меморандуму з Прикордонним коледжем ОБСЄ для керівного складу, представники науково-педагогічного складу Національної академії Державної прикордонної служби України взяли участь у вебінарі «Міжкультурна чутливість на практиці: Проведення післятравматичної співбесіди».
Під час заходу експерти Марін Констант, Радник з прав людини Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ та Софія Касас, регіональний спеціаліст з питань психічного здоров’я та психосоціальної підтримки Європейського регіонального бюро УВКБ ООН виступили з презентаціями та розглянули питання щодо розуміння впливу травми на пам’ять, моделі проведення співбесід за методикою PEACE,
співчутливих та травмоінформованих технік інтерв’ювання, міжкультурної сприйнятливості та етичних міркувань,
практичних стратегій та тематичних досліджень.
За підсумками вебінару учасники отримали глибше розуміння психологічного впливу травми на мігрантів і біженців, підвищили усвідомлення методів співчутливих та ефективних співбесід, що ґрунтуються на знанні травми, зміцнення компетенції співробітників прикордонної служби та виявлення практичних стратегій вдосконалення процесів співбесіди.