Взяли участь у вебінарі з гендерних питань

Представниці Національної академії взяли участь в онлайн вебінарі на тему «Гендерні перспективи в Балканах». Захід організований Офісом радника з гендерних питань Міжнародного військового штабу НАТО в рамках серії регіональних вебінарів у контексті Стратегічної концепції Північноатлантичного Альянсу. Метою вебінару було обговорення актуальних питань та обмін досвідом щодо гендерних перспектив у країнах Балканського регіону.
Спікерами заходу були: науковий співробітник Косовського центру досліджень безпеки доктор Аделіна Гасані, представниця Збройних Сил Республіки Чорногорії капітан Таня Катніч та представниця Офісу радника з гендерних питань Міжнародного військового штабу НАТО Сара Дубюффе.
Під час вебінару міжнародні експерти розкрили ключові аспекти та типові проблеми реалізації гендерної політики у військовому середовищі, а також поділилися з присутніми досвідом щодо запровадження гендерного мейнстримінгу.
Крім того, значну увагу спікери приділили обговоренню актуальних питань щодо імплементації міжнародних правових норм щодо забезпечення гендерної рівності у країнах Балканського регіону.
В ході вебінару всі учасники заходу мали можливість обмінятися думками, поділитися власним досвідом та отримати нові знання з даної тематики.