Взяли участь у відборі на участь у змаганнях Повітряних Сил США

Викладачі Національної академії Державної прикордонної служби України — старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту підполковник Віктор Шинкарук та викладач кафедри військових дисциплін підполковник Юрій Юрчак взяли участь у відборі до складу національної збірної команди України для участі у міжнародних спортивних змаганнях «United States Air Force Trials 2024».
«United States Air Force Trials 2024» – це змагання для ветеранів та військових США, які отримали травми, поранення або захворювання під час військової служби. Цього року організатори «United Air Force Trials 2024» запросили долучитися до відбіркових змагань й українську команду.
Змагання тривали три дні, впродовж яких учасники – ветерани війни і військовослужбовці, які під час захисту України отримали травми, поранення чи захворювання – змагалися у таких видах спорту як стрільба з лука, легка атлетика, велосипедний спорт, пауерліфтинг, веслування на тренажерах, волейбол сидячи, плавання та баскетбол на візках. Всього для участі у відборі подали заявки понад 250 учасників.
Військовослужбовці Національної академії випробували свої сили у плаванні та стрільбі з лука. На змаганнях з плавання Віктор Шинкарук отримав одну «золоту» та три «срібних» медалі.
За результатами національного відбору буде визначено 30 учасників, які наступного року вирушать в США. Змагання «United States Air Force Trials 2024» пройдуть 04-16 березня 2024 року у м. Лас-Вегасі, штат Невада, США.