Взяли участь у засіданні круглого столу

Вчора, персонал Національної академії взяв участь у засіданні круглого столу «Взаємодія громадських організацій і влади з протидії домашньому насильству», який організували представниці Коаліції «Хмельниччина 1325» в рамках реалізації обласних заходів Національного плану дій 1325 «Жінки. Мир. Безпека».
Захід відбувся за підтримки голови правління Хмельницької громадської організації Подільський Центр «Гендерна рада» Тетяни Баєвої.
Учасники та учасниці заходу – представники та представниці правоохоронних органів, громадських та державних установ, депутатських груп «Ріні можливості» Хмельницької обласної ради та Хмельницької міської ради, а також Регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Хмельницькій області Оксана Кізаєва обговорили дієвість програм протидії домашньому насильству, проблеми та виклики, можливі шляхи їх вирішення, а також питання організації взаємодії.
Оксана Кізаєва у своєму виступі наголосила на необхідності активізації роботи з розробки планів дій щодо боротьби з домашнім насильством місцевими об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) Хмельниччини.
Крім того, в процесі заходу Тетяна Баєва звернула увагу присутніх на важливість розробки єдиного алгоритму для чіткої взаємодії органів місцевого самоврядування, установ та громадських організацій, правоохоронних органів та закладів освіти щодо боротьби з цим негативним явищем.
Наприкінці засідання обговорили питання організації просвітницьких заходів щодо протидії домашньому насильству в закладах освіти з метою формування належного рівня правової культури молодого покоління. Зокрема, представники Національної академії розповіли учасникам зібрання про проведення просвітницьких тематичних заходів із залученням громадських організацій та Національної поліції в прикордонному виші.