З любов’ю до книги

14 лютого у світі відмічається Міжнародний день дарування книг. Ця ініціатива започаткована у 2012 році американкою Еммі Бродмур. День відзначають даруванням книг бібліотекам, школам, дитячим будинкам, лікарням, друзям, членам родини. Дата спрямована на підвищення інтересу та доступ до книг та бібліотек.
У читальному залі бібліотеки Національної академії Державної прикордонної служби України до Міжнародного дня дарування книги оформили книжкову вітрину «З любов’ю до книги». На виставці представлені видання подаровані Національним музеєм Голодомору.
Працівники бібліотеки висловлюють подяку Національному музею Голодомору за цінні книги та співпрацю.
Дарування книжок не тільки до певної дати, але й протягом року, вже стало доброю традицією. Бібліотека академії отримувала книги від Обласної наукової бібліотеки, а також від користувачів — Шумовецької Світлани Павлівни, Макогончук Наталії Віталіївни, Філіппова Станіслава Олександровича, Ганьби Олега Борисовича, Половнікова Вадима Володимировича, Сороки Андрія Зіновійовича, Ніколаєвої Людмили Данилівна та інших.
Висловлюємо подяку усім дарувальникам книги, дякуємо кожному, хто долучився до доброї справи.
Нагадаємо, що бібліотека Національної академії проводить акцію «Подаруй бібліотеці сучасну книгу». Будемо щиро вдячні всім, хто допомагає поповнювати фонд бібліотеки.