З видимого пізнавай невидиме

Курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького взяли участь в заходах з відзначення 300-ї річниці від дня народження українського філософа, поета, педагога, композитора Григорія Сковороди.

Колективи Хмельницької обласної філармонії та Хмельницького музичного коледжу ім. В.І.Заремби підготували давні псалми й канти, пісні на слова Григорія Сковороди. Неповторну атмосферу свята створили звуки органа та скрипки у виконанні заслужених артистів України Наталі Молдаван та Валентини Щур.

Також для майбутніх охоронців кордону України проведено тематичну лекцію про видатний та плідний життєвий шлях українського «Сократа».

Григорій Савич Сковорода залишив українському народові величезну творчу спадщину. Його ім’я посіло почесне місце в ряду видатних діячів минулого, які збагатили філософську думку та художню літературу України. У свідомості сучасників та нащадків Григорій Сковорода постає як мандрівний філософ-вільнодумець, вчитель, який був передвісником нової епохи – епохи українського романтизму. На своїй могилі український філософ заповів написати слова, відомі тепер чи не кожному: «Світ ловив мене, та не спіймав».