Загальне зібрання трудового колективу академії

У переддень 30-ї річниці з дня створення Національної академії, відбулося загальне зібрання трудового колективу прикордонного вишу –  підбиття підсумків діяльності трудового колективу та  вшанування кращих працівників, які забезпечують ефективне функціонування та розвиток вищого військового навчального закладу.

Під час свого виступу ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький подякував колективу академії за сумлінну працю та добросовісне виконання своїх обов’язків. «Національна академія була і залишається флагманом підготовки фахівців для прикордонного відомства та інших силових структур. Упевнений, що ми і надалі будемо розвивати нашу академію, здійснювати підготовку висококваліфікованих офіцерів-прикордонників, справжніх патріотів Батьківщини», – зазначив Олександр Луцький. Також ректор закликав вшанувати хвилиною мовчання світлу пам’ять випускників академії та всіх Захисників України, які віддали життя під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності Батьківщини у війні з російським агресором. Голова профспілкової організації Олег Цюзік зазначив, що не зважаючи на напрочуд важкі для усіх часи, вдалося вирішити широкий спектр питань, спрямованих на захист трудових прав та соціально-економічних інтересів працівників академії.

Кращим працівникам вишу було вручено відзнаки «За сумлінну працю» та нагороджено грамотами, подяками, цінними подарунками та грошовими преміями.  Завершились урочистості виступом оркестру та творчого колективу Національної академії.