Захист прав людини понад усе

Ректор Національної академії Держприкордонслужби України генерал-майор Олександр Луцький зустрівся з представницею Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Хмельницькій області Оксаною Кізаєвою.

Під час зустрічі Оксана Кізаєва розповіла про основні стратегічні напрямки роботи Офісу Омбудсмана в Україні, про виклики, які постають у період повномасштабного вторгнення та презентувала щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця за 2022 рік.

Олександр Луцький подякував Оксані Кізаєвій за вклад у підвищення обізнаності особового складу про права людини, формування правової культури персоналу та зазначив, що в контексті європейського вибору України, у прикордонному виші цим питанням  приділяють значну увагу.

Учасники робочої зустрічі обговорили шляхи подальшої співпраці з метою забезпечення дотримання прав людини та окреслили тематику спільних заходів для усіх категорій персоналу. Пріоритетним напрямком співпраці було визначено можливість організації та проведення в майбутньому спільних спеціальних заходів для осіб, які постраждали від військового конфлікту (військовополонених, родин загиблих, безвісти зниклих та учасників бойових дій).