Захистимо дитинство!

Сьогодні, у день, коли в усіх школах Хмельницького пролунав останній дзвоник та напередодні Дня захисту дітей, персонал Національної академії Держприкордонслужби України долучився до заходів з нагоди свята, організованими представниками Головного управління Нацполіції України в Хмельницькій області. У заході також взяли участь рятувальники, військові Нацгвардії України та працівники інших муніципальних установ.
Прикордонники продемонстрували технічні засоби прикордонного контролю, а також надали можливість дітям приміряти захисні комплекти для рукопашного бою та спробувати свої сили у тренувальних сутичках з курсантами академії. Відвідувачі виставки могли уточнити інформацію щодо умов вступу до прикордонного вишу, а також поспілкуватися з представниками Державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою Держприкордонслужби України, куди запрошуються на навчання учні в 8 та 10 класи.
Захід охопив багато різноманітних активностей, які залишили незабутні враження у маленьких гостей.
Взагалі, малеча та їх батьки брали участь в різноманітних конкурсах та майстер-класах, організованих правоохоронцями та весело й з користю провели час.