(ВІДЕО) Заняття експертів-рятувальників

   

В Національній академії Держприкордонслужби України триває комплекс занять з особовим складом щодо дотримання заходів безпеки. Аби розповісти про нагальні питання безпеки життєдіяльності до прикордонного вищу запросили рятувальників.

Представники аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України в Хмельницькому розповіли про класифікацію, типи та  порядок поводження з вибухонебезпечними матеріалами; про основні характеристики вибухонебезпечних предметів та правила поведінки під час їх виявлення; продемонстрували засоби захисту, що використовуються рятувальниками. Також говорили про правила поводження на воді та засоби рятування, про порядок надання допомоги потопельнику. Окремо зупинились на питанні поводження з вогнем, статистиці та причинах виникнення пожеж, розглянули приклади та механізм виникнення короткого замкнення електрообладнання, продемонстрували наслідки необережного поводження з легкозаймистими матеріалами під час приготування їжі, а також порядок застосування засобів первинного пожежогасіння.

Окрім зазначеної тематики впродовж кількох днів з постійним особовим складом академії також будуть розглянуті питання безпеки при поводженні зі зброєю; щодо дій у разі поранень, травм та надання першої медичної допомоги на полі бою; безпеки дорожнього руху, заходів безпеки на робочому місці та ін.