Запрошуємо на навчання до «Кадетського корпусу»!

Державний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка Державної прикордонної служби України оголошує конкурс на зарахування у 2022 році.

До участі у конкурсі до 10 класу Ліцею допускаються особи, яким у рік зарахування для здобуття профільної середньої освіти виповнюється 15 років та які у рік вступу здобули базову середню освіту. До 8 класу Ліцею можуть вступати особи, яким у рік зарахування виповнюється 13 років та які закінчили у рік вступу 7 клас закладу загальної середньої освіти.

З 13 червня по 23 липня 2022 року (крім вихідних та святкових днів) вступники можуть подавати особисто або надсилати поштою пакет документів. 

Перелік необхідних документів та зразки заяв оприлюднено на сайті ліцею у вкладці «Інформація вступнику» за посиланням http://kadetka.sumy.ua/index.php?id=35 

Зарахування до ліцею здійснюється на конкурсній основі з урахуванням вступних випробувань і результатів медичного огляду та психологічного обстеження. Вступні випробування з математики, української та іноземної мов,  а також перевірка рівня фізичної підготовленості проводиться з 25 липня по 15 серпня.

У день прибуття на вступні випробування вступники  подають до  приймальної комісії ліцею оригінали таких документів – свідоцтва про базову загальну середню освіту, табелю успішності, свідоцтва про народження (паспорт), амбулаторну медичну книжку, довідку про епідеміологічне оточення, аналіз крові на РМП, аналіз крові клінічний, аналіз крові на групу та резус-фактор, аналіз сечі клінічний, аналіз кала на я/г, зішкріб на ентеробіоз, мазок на диз. групу, мазок на ВL, довідку від стоматолога про санацію порожнини рота, сертифікат (довідка) від нарколога, сертифікат (довідка) від психіатра, флюорографію (на окремому аркуші) зі знімком та розшифруванням по досягненню 15 років, рентгенографію пазуха носа (з описом), пробу Руфьє, ЕКГ з розшифровкою (з печаткою лікаря). Всі аналізи повинні бути завірені печаткою лікувального закладу.

Документи приймаються з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00, в суботу – з 09.00 до 13.30 (обідня перерва –  12.30-13.30, вихідний день неділя) за адресами:

м. Суми, вул. Герасима Кондратьєва, 165. Телефон для довідок: 066 32 70 741, 097 29 52 435;

м. Хмельницький, вул. Шевченка, 46. Телефон для довідок: 068 15 05 464

електронна пошта  Litsei.dpsu@ukr.net

 

Офіційний  сайт  ліцею: kadetka.sumy.ua