Запрошуємо на військову службу за контрактом

Представники відділу комплектування Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького завітали до Віньковецької селищної ради. Присутнім розповіли про можливості навчання в академії, а також про умови та перспективи служби в прикордонному відомстві. Співробітники відділу комплектування продемонстрували матеріали про Державну прикордонну службу України та, зокрема, про Національну академію. Прикордонники також відвідали Віньковецький районний Центр зайнятості та відвідали редакцію газети «Сільські новини».
Зазначимо, що Державна прикордонна служба України запрошує на військову службу за контрактом громадян віком від 18 років на посади осіб рядового та сержантського складу (пріоритет надається водіям категорії В та С). Військовослужбовцям гарантується достойне грошове забезпечення, безоплатне речове, медичне та продовольче забезпечення, набуття стажу водіння.
Довідки за телефоном : +380382652162 та +380970056744
Також, Національна академія Держприкордонслужби України ім.Б.Хмельницького запрошує абітурієнтів на навчання. З особливостями вступу на навчання за державним замовленням за схемою підготовки «курсант» у 2022 році можна ознайомитись за посиланням https://nadpsu.edu.ua/abituriyentu/pidgotovka-kursantiv/.
За додатковою інформацією звертайтесь до приймальної комісії за номером +380972515114