(ВІДЕО) Заспіваймо пісню за Україну

   

До прикордонників Хмельницького завітали співочі українські зірки – Олександр Пономарьов та Михайло Хома (DZIDZIO), актор та телеведучий Юрій Горбунов, а також учасники гумор-шоу «Вар’яти» та артисти студії «Магарич». Українські артисти об’єдналися з метою підтримати захисників України та подарувати глядачам позитивні емоції. Зустріч стала можливою за сприяння начальника Хмельницької обласної військової адміністрації Сергія Гамалія.

Концерт розпочався з запальних виступів учасників студії «Магарич», добряче веселили глядачів і «Вар’яти». Михайло Хома вразив аудиторію під час зустрічі власними вокальними даними, розпочавши свій виступ з духовного гімну України «Молитва за Україну». Не менш сильно  Михайло виконав інші відомі українські пісні та свої хіти. Олександр Пономарьов розповів глядачам історію створення своє пісні «Заспіваймо пісню за Україну» та разом із залом заспівав цю надзвичайно актуальну для українців композицію. Усі разом артисти виконали вже популярну серед українців пісню «Горить, палає техніка ворожа, рідна Україна переможе». Цей хіт, слова та музику до якого написав Олександр Пономарьов, підняв настрій та бойовий дух усім присутнім. Глядачі в залі аплодували та підспівували відомі рядки.

«Україна вистоїть і покаже всьому світу, як треба захищати свою Батьківщину», – впевнені бійці культурного фронту. Завершили артисти свій концерт спільним виконанням Державного Гімну України.

Гості висловили охоронцям кордону свою підтримку, подарували добрі емоції та створили бадьору атмосферу. Адже пісні, гумор та посмішки – це також вид протистояння українців на війні. Попри те, що ворог мріє зламати наш моральний дух, маємо зберігати оптимізм та віру у Перемогу! Ми згуртовані, ми сильні і правда за нами!