Завершився Чемпіонат академії з футзалу

У Національній академії Державної прикордонної служби України підбили підсумки Чемпіонату з футзалу серед курсантів.
Участь у таких заходах допомагає розвивати командний дух, фізичну підготовку та спортивну майстерність. Цьогоріч у Чемпіонаті брали участь 12 команд. Курсанти проявили зацікавленість та активну залученість у змагання. Найкращими гравцями з футзалу виявилися курсанти факультету правоохоронної діяльності.
За підсумками Чемпіонату володарями кубка Національної академії стала команда 2-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності. «Срібло» вибороли гравці 3-го навчального курсу факультету правоохоронної діяльності, а третє місце посів 4-й навчальний курс факультету правоохоронної діяльності.
Вітаємо спортсменів з перемогою і нехай вона стане відправною точкою для нових звершень!