Завершився конкурсний відбір для навчання на оперативному рівні

В Національній академії Держприкордонслужби України завершився черговий етап відбору в межах вступної кампанії 2023 року. Свою підготовку перевіряли офіцери які виявили бажання навчатися на оперативному рівні військової освіти та отримати диплом «Магістра». Також цього тижня завершився відбір на навчання для здобуття ступеня освіти «Доктор філософії».
Кандидати на навчання змагалися за вищий рейтинговий бал складаючи фаховий іспит за спеціальністю, співбесіду з іноземної мови та перевірку рівня фізичної підготовленості. В ході останнього випробування, залежно від вікової групи, офіцери виконували нормативи з трьох вправ – біг на сто метрів, підтягування на перекладині для чоловіків, або комплексна силова вправа для жінок, а також біг на один кілометр. Обирали кандидати з-поміж двох спеціальностей – «Безпека державного кордону» та «Правоохоронна діяльність».
Заходи конкурсного відбору на навчання в Національній академії тривають далі, попереду вступні випробування для кандидатів на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб за схемою підготовки «Студент» для здобуття ступенів освіти “Бакалавр” та «Магістр».