Завершився курс підвищення кваліфікації керівників підрозділів швидкого реагування

Сьогодні, у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького завершився курс підвищення кваліфікації керівників підрозділів швидкого реагування Державної прикордонної служби України.
Заняття в рамках курсу проводились з начальниками прикордонних комендатур швидкого реагування та їх заступниками з різних регіональних управлінь Держприкордонслужби України. Заняття проводили офіцери управління професійної підготовки департаменту персоналу Адміністрації відомства, професорсько-викладацький склад факультету підготовки керівних кадрів Національної академії та іноземні спеціалісти місії UNIFIER. Під час курсу офіцери розглянули алгоритми розробки та обрання доцільних управлінських рішень за стандартами НАТО, аспекти роботи командирів, питання ефективного застосування підрозділів швидкого реагування в різних умовах обстановки, бойового забезпечення підрозділів, практично готували оперативно-тактичні розрахунки на застосування ввірених підрозділів, а також ознайомились з досвідом іноземних колег щодо планування та оцінки тактичних навчань. На завершення курсу офіцери мали змогу обговорити з представниками профільного департаменту Адміністрації Держприкордонслужби питання організації та проведення підготовки комендатур та перспектив подальшого розвитку підрозділів швидкого реагування.
Результатом навчання стало також отримання всіма учасниками свідоцтв про закінчення курсу підвищення кваліфікації які вручив учасникам начальник управління професійної підготовки департаменту персоналу Адміністрації прикордонного відомства полковник Олег Фігура.