Здобувачі вищої освіти Національної академії презентували свої наукові роботи

Впродовж поточного семестру на кафедрі іноземних мов Національної академії Державної прикордонної служби України працювали три наукові гуртки: англійської мови, перекладу, німецької та третьої іноземної мови, в яких було задіяно понад 70 курсантів і студентів, що навчаються за різними спеціальностями.

У листопаді було проведено конференцію наукового товариства курсантів і студентів. Під час проведення заходу здобувачі вищої освіти презентували свої наукові роботи, в яких вони досліджували питання модернізації Держприкордонслужби в умовах воєнного стану, особливості підготовки фахівців з охорони кордону за стандартами НАТО та країн ЄС.

Курсанти і студенти, що здобувають вищу освіту за спеціальністю «Філологія», зацікавилися вивченням лінгвістичних особливостей та перекладацьких трансформацій в іноземних мовах, способами словотворення в сучасній англійській мові. Досліджували також специфіку американського прикордонного дискурсу, німецькі запозичення в сучасній англійській мові, особливості перекладу німецької прикордонної термінології. Цікаво та захопливо були представлені наукові роботи, тематика яких дотична до майбутньої професійної діяльності охоронців кордону, а саме: діяльність Федеральної поліції Австрії, Прикордонних служб Польщі, Румунії, Словаччини, історія успіху Байрактару (турецька мова). Конференція викликала жваву дискусію серед виконавців та керівників робіт.

Бажаємо науковому товариству академії подальших успіхів та звершень!