Жовтий та блакитний – кольори життя та гармонії!

Сьогодні, у 181 день війни росії проти України, наш народ святкує День Державного Прапора України, а вже завтра, 24 серпня вся Україна святкуватиме 31-у річницю Незалежності.

Цьогоріч ці свята сприймаються по-іншому – з великою гордістю та водночас з хвилюванням у серцях. Попри повномасштабну військову агресію, в усіх українських містах та селах, закордонних дипломатичних установах, військових частинах відбуваються урочисті церемонії підняття стяга нашої держави.

Керівництво та персонал Національної академії Державної прикордонної служби України також взяли участь у міських заходах з нагоди Дня Державного Прапора та 31-ї річниці Незалежності України. Урочисте зібрання відбулось у Дендропарку «Поділля», де під звуки Державного Гімну підняли найбільший жовто-блакитний стяг Хмельниччини. Право урочистого підняття Державного прапора України було надано військовослужбовцю академії – учаснику Антитерористичної операції та війни 2022 року. Також, під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх тих, чиє життя забрала війна з російським агресором. Крім того, на короткому зібранні персоналу за участю керівництва області та міста, кращих військовослужбовців та працівників Національної академії з нагоди свят було відзначено державними та відомчими нагородами, грамотами та цінними подарунками від взаємодіючих органів.

Щиро дякуємо друзям за підтримку та привітання! Настане день, коли українці святкуватимуть Перемогу, і весь світ буде забарвлений в кольори жовто-блакитного стяга, святкуючи разом з нами! Наближаймо цей день разом!

З Днем Державного Прапора, націє нескорених!

З прийдешнім Днем Незалежності, непереможна Україно!