«Знайди свою книжку!»

Прикордонний виш долучився до Національного тижня читання, який цього року вперше відбувається в Україні. Захід проводиться Українським інститутом книги спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України з 13 до 19 грудня та об’єднує читачів, письменників, бібліотекарів, видавців і книгарів по всій країні.

Мета заходу – залучити українців до читання, купівлі та дарування книжок, відвідування бібліотек, а також привернути увагу до українського книговидання та літератури, підтримати видавництва, книгарні та бібліотеки.

Бібліотека навчальної та наукової літератури Національної академії також приєдналася до цієї ініціативи. В читальному залі  оформлено панорамну виставку «Знайди свою книжку», адже саме під таким гаслом проходить Національний тиждень читання цьогоріч. В експозиції представлено багато нових та цікавих книг з якими можуть ознайомитися  читачі. «Наша мета — щоб кожен читач бібліотеки академії знайшов свій шлях до книги, свій формат читання, свого улюбленого автора», — зазначають бібліотекарі академії та закликають всіх охочих приєднатися до заходу.