Зустріч з наставником

Баланс між професійним та сімейним, в контексті реалізації Національного плану  дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» – про ці та інші актуальні аспекти формування свідомості офіцера-прикордонника бесідували вчора під час зустрічі з професором кафедри адміністративної діяльності Національної академії Валентином Зьолка.

Доктор юридичних наук Валентин Зьолка розповів курсантам факультету правоохоронної діяльності про зміст та напрями реалізації Національного плану  дій про актуальність Резолюції 1325 в умовах активізації агресивних дій Російської Федерації та розкрив зміст завдань, які стоять перед Держприкордонслужба у цьому контексті. Також учасники заходу розглянули вимоги законодавства, які є правовою основою розробки та реалізації Національного плану. Окремо обговорили питання, як підтримувати баланс між професійним та сімейним, що є вкрай важливим для  офіцера-прикордонника. З власного життєвого досвіду Валентин Леонідович навів приклади, як можна навчитися  розділяти роботу та дім без шкоди жодній зі сфер.

Зустріч з ветераном-прикордонником видалася надзвичайно корисною та цікавою. Курсанти захопливо слухали, ставили багато запитань та ділилися власними думками.