Зустріч з випускником академії — призером міжнародних змагань

Сьогодні в Національній академії Держприкордонслужби України провели зустріч курсантів першого курсу з випускником  2003 року Назаром Вознюком.
Військовослужбовець розповів про свій професійний та спортивний шлях, поділився спогадами про курсантські роки.
Вже під час навчання Назар активно займався спортом, зокрема офіцерським багатоборством,  з відзнакою закінчив прикордонний виш, його ім’я було занесено на Дошку пошани.
Звільнившись з лав прикордонників, здобув ще чотири освіти, працював  адвокатом, журналістом. Після початку військової агресії росії долучився до лав ЗСУ та під час служби в зоні бойових дій отримав поранення. Попри складний перелам хребта, Назар продовжив займатись спортом та, за підтримки спортсменів кафедри фізичної підготовки Національної академії, готувався до участі в міжнародних змаганнях для поранених військових Invictus Games, які відбулися у вересні 2023 року у Дюссельдорфі (Німеччина). За підсумками змагань Назар Вознюк став найрезультативнішим призером усіх попередніх Invictus Games в особистому заліку — 4 золотих та 2 срібні медалі з плавання та веслування.
Курсанти із зацікавленістю слухали  розповідь спортсмена-військовослужбовця, ставили запитання щодо режиму тренувань, спортивного харчування, атмосфери змагань Invictus Games.
Пишаємося нашими Нескореними воїнами, які демонструють високий рівень підготовки як на полі бою, так і на спортивній арені та надихають на завершення інших!